دانلود جدیدترین بازی ها و نرم افزارهای اندروید

سال نو مبارک
 

ozdoctor

برترین اسرار سلامتی دکتر آز

دکتر آز معاون رئیس و استاد جراحی دانشگاه کلمبیا و رئیس موسسه قلب و عروق نیویورک است و به خاطر برنامه معروف تلویزیونی اش درباره سلامتی مشهور است. دکتر اوز می‌گوید: «اگر برای کاهش وزن تصمیم به انجام عمل جراحی یا مصرف مکمل‌های غذایی گرفته‌اید، حتما همین حالا فراموشش کنید. فقط و فقط چند تغییر کوچک و ساده در عادت‌های غذایی روزانه، شما را به اندامی ایده‌آل می‌رساند، البته اگر به این توصیه‌ها عمل کنید.»

برای عضویت در کانال دکتر آز روی لینک زیر کلیک کنید!

عضویت در کانال دکتر آز

   

BMX Streets

BMX Streets | هیجان انگیزترین دوچرخه سواری!

BMX Streets نام بازی دیگر از گروه بازی سازی قدرتمند Mash Games با نام دوچرخه سواری بی ام اکس برای دستگاه های اندرویدی می باشد که در آن سعی شده تا هیجان دوچرخه سواری را برای کاربران اندرویدی تازه کنند و به گونه ای جدید دوچرخه سواری را تجربه نمایند! در واقع بازی فوق از دسته بازی های هیجان انگیز و فوق العاده سرگرم کننده می باشد که در واقع معنی و مفهوم کلمه BMX دوچرخه سواری به سبک موتورسواری، رشته ای آسیایی و المپیکی است! و با دوچرخه سواری معمولی بسیار متفاوت و بیشتر بر پایه حرکات نمایشی شکل گرفته و این امر باعث افزایش هیجان در آن شده است!

دوچرخه سواری BMX Streets به خودی خود شامل شاخه های مختلف و متنوعی از دوچرخه سواری می شود که برخی از آن ها عبارت اند از : شاخه های نمایشی، کراس، دوچرخه سواری در شرایط سخت و یخبندان، حرکات دوچرخه ‌سواری با توپ، داخل سالن و غیره! در بازی دوچرخه سواری بی ام اکس شما نقس اصلی را برعهداه دارید و در واقع شما یک دوچرخه سوار از نوع BMX هستید و با وجود بیش از ۲۰۰ مرحله مختلف و دشواری های گوناگون ساعت ها سرگرم این بازی جالب و دوست داشتنی خواهید شد و همینک می توانید آن را بدون نیاز به فایل دیتا دانلود کنید و بر روی اسمارت فون اندرویدی خود نصب نمایید!

ویژگی ها :

* دارای طراحی بسیار جالب با عناصر کنترلی فوق العاده

* دارای موانع مختلف و جالب برای انجام حرکات نمایشی

* مکان های بسیار متنوع برای جلوگیری از یکنواخت شدن

* مجهز به فیزیک بسیار طبیعی در هنگام دوچرخه سواری

* صدا گذاری های بسیار عالی و طبیعی در هنگام بازی

تصاویری از محیط بازی :

  • انتشار : ۱۲ فروردین ۹۵
  • بدون نظر
  • بازدید : 1,590 views