دانلود جدیدترین بازی ها و نرم افزارهای اندروید

 

ozdoctor

برترین اسرار سلامتی دکتر آز

دکتر آز معاون رئیس و استاد جراحی دانشگاه کلمبیا و رئیس موسسه قلب و عروق نیویورک است و به خاطر برنامه معروف تلویزیونی اش درباره سلامتی مشهور است. دکتر اوز می‌گوید: «اگر برای کاهش وزن تصمیم به انجام عمل جراحی یا مصرف مکمل‌های غذایی گرفته‌اید، حتما همین حالا فراموشش کنید. فقط و فقط چند تغییر کوچک و ساده در عادت‌های غذایی روزانه، شما را به اندامی ایده‌آل می‌رساند، البته اگر به این توصیه‌ها عمل کنید.»

برای عضویت در کانال دکتر آز روی لینک زیر کلیک کنید!

عضویت در کانال دکتر آز

   

Delete Telegram Account

Delete Telegram Account

حذف دائمی اکانت موبوگرام و تلگرام!

در آموزش Delete Telegram Account نحوه حذف دائمی اکانت نرم افزار تلگرام و نرم افرار غیر رسمی آن یعنی موبوگرام را به شما دوستان عزیز آموزش می دهیم تا براحتی هر شخصی بتواند اکانت تلگرام خود را برای همیشه حذف نماید! همچنین لازم به ذکر است حذف اکانت در تلگرام و موبوگرام همانند سایر برنامه های چت از داخل خود برنامه نیست!

لازم به ذکر است با توجه به نارضایتی کاربران در آموزش Delete Telegram account و حذف نشدن اکانت با مشاهدات فراوان متوجه شدیم که دلیل آن این است که پس از دریافت رمز برای حذف اکانت، رمز مربوطه را سرویس تلگرام قبول نمیکند و دلیل آن تنها این است که وقتی با گوشی اقدام به کپی کرده تا در کادر مربوطه (مطابق با آموزش) قرار دهید قبول نخواهد کرد و در نتیجه اکانت را حذف نمی کند! به همین جهت پیشنهاد می شود با مرورگر کامپیوتر و لپ تاپ به آدرس مربوطه برای حذف اکانت بروید و مراحل را انجام دهید!

آموزش :

*  ابتدا باید به آدرس اینترنتی my.telegram.org/deactivate رجوع کنید. (روی لینک کلیک کنید)

* پس از ورود به آدرس بالا که مربوط به سرویس تلگرام می باشد، از شما شماره موبایلی که دارای اکانت تلگرام می باشد را خواسته که باید شماره موبایل را وارد کرده و گزینه Next را بزنید.

* در صفحه بعد باید رمز عبوری که برایتان در تلگرام فرستاده شده است را در کادر مربوط به password وارد کنید و گزینه Sign in را بزنید.

* در صفحه بعد بر روی گزینه Deactivate account کلیک کنید

* در صفحه بعد روی گزینه Done کلیک کنید.

* در این مرحله که مرحله پایانیست از شما تایید می خواهد پس بر روی گزینه قرمز رنگ Yes, delete my account کلیک کنید.

اگر به هر دلیلی نتوانستید اکانت خود را دیلیت کنید در لینگ زیر با مدیریت تماس بگیرید تا اکانت شما را پاک کنیم!

تماس با مدیریت در تلگرام کلیک کنید.

  • انتشار : ۱۵ آبان ۹۵
  • بدون نظر
  • بازدید : 242,446 views