دانلود جدیدترین بازی ها و نرم افزارهای اندروید

 

ozdoctor

برترین اسرار سلامتی دکتر آز

دکتر آز معاون رئیس و استاد جراحی دانشگاه کلمبیا و رئیس موسسه قلب و عروق نیویورک است و به خاطر برنامه معروف تلویزیونی اش درباره سلامتی مشهور است. دکتر اوز می‌گوید: «اگر برای کاهش وزن تصمیم به انجام عمل جراحی یا مصرف مکمل‌های غذایی گرفته‌اید، حتما همین حالا فراموشش کنید. فقط و فقط چند تغییر کوچک و ساده در عادت‌های غذایی روزانه، شما را به اندامی ایده‌آل می‌رساند، البته اگر به این توصیه‌ها عمل کنید.»

برای عضویت در کانال دکتر آز روی لینک زیر کلیک کنید!

عضویت در کانال دکتر آز

   

Scientific-Calculator-(adfree)

Scientific Calculator | از کاملترین ماشین حساب ها!

Scientific Calculator ماشین حسابی علمی و پیشرفته برای انجام محاسبات پیچیده و مخصوص دانشجویان رشته های مهندسی می باشد که براحتی می توانند محاسبات خود را در گوشی های اندرویدی خود انجام دهند! برنامه فوق مانند پک کاملی می باشد که  شامل ۱۲ حالت محاسبات حرفه ای برای انجام انواع مختلفی از عملیات به کار گرفته می شود که این ۱۲ حالت شامل حالت اولیه، حالت های علمی، حالت ۶۴ بیتی حالت برنامه نویس ،نموداری ،ماتریس ،اعداد مختلط (دکارتی، قطبی، با استفاده از هویت اویلر) ،فرمول سریع ، تبدیل سریع ،زمان ماشین حساب ،معادله حل کننده ،حساب دیفرانسیل و انتگرال (مشتق، انتگرال، تیلور سری و انتگرال نامعین) ، محاسبات مالی می باشد!

با کمک برنامه ماشین حساب Scientific Calculator می توانید کلیه عملیات مثلثاتی (رادیان، درجه یا شیب) را بصورت حرفه ای انجام دهید و نمودار های گرافیکی را با توجه به جواب معادله خود ایجاد نمایید! در واقع برنامه بالا از نوع کاملترین نرم افزار های ماشین حساب به حساب می آید زیرا تقریبا ۹۹% عملیات محاسباتی را در زمانی کوتاه و با سرعتی باور نکردنی در اختیار کاربر قرار می دهد از این رو ما به شما دانشجویان و کاربران نیازمند ماشین حساب برنامه Scientific Calculator را پیشنهاد می دهیم که با داشتن آن دیگر نیاز به نگرانی در انجام محاسبات پیچیده و گنگ نخواهید بود پس این برنامه قدرتمند را از دست ندهید!

ویژگی ها :

* دارای ۱۲ حالت مختلف و پیشرفته برای انجام محاسبات

* انجام محاسبات مثلثاتی (رادیان، درجه یا شیب و غیره) 

* دارای ۲۰ ثبت حافظه در هر یک از حالت های محاسبه

* قابلیت تنظیم بسیاری از تنظیمات پیش فرض برنامه

* دارای سرعت بالا در پردازش محاسبات فوق پیچیده 

* انجام محاسبات توابع فاکتوریل، مدول و تصادفی و غیره

* مبدل ASCII، جزء به جزء بیت و بر اساس اعداد لاتین

تصاویری از محیط برنامه :

  • انتشار : ۲۶ فروردین ۹۵
  • بدون نظر
  • بازدید : 1,939 views